PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ

PROJECT SUPPORTED BY A GRANT FROM SWITZERLAND THROUGH THE SWISS CONTRIBUTION TO THE ENLARGED EUROPEAN UNION

English (UK)Polski
środa, 15 styczeń 2014 13:26

CES 2014 - LG G Flex

LG na targach CES zaprezentowało nowego smartfona o nazwie LG G Flex.

Smartfon charakteryzuje się bardzo dużym 6-calowym wyświetlaczem i rozdzielczością 1280x720. Ponadto wyświetlacz jest bardzo jasny, a sam smartfon dobrze się trzyma. Do tego waga urządzenia to tylko 177 gramów. Smartfon działa pod kontrolą systemu Android 4.2.2. W środku znajduje się czterordzeniowy procesor Qualcomma, taktowany zegarem 2,26 GHz oraz 2 GB RAM. Smartfon powinien więc działać bardzo szybko.

LG G Flex ma wygięty ekran, co według producenta ułatwia korzystanie z urządzenia. Problemem dla wielu użytkowników może być jednak umieszczenie przycisków (m.in. włączania/wyłączania oraz regulacji głośności) z tyłu obudowy, zamiast z boku. Producent twierdzi, że użytkując smartfona i tak trzymamy palec wskazujący z tyłu, jednak i tak trzeba będzie zrezygnować ze swoich przyzwyczajeń.
Prawdziwą rewelacją jest jednak fakt, że smartfon sam usuwa zadrapania na obudowie. Podczas targów CES zaprezentowano celowe zarysowanie obudowy urządzenia za pomocą drucika. W ciągu całej godziny smartfon sam usunął zadrapania. Proces ten przyspiesza ciepło.

Czytany 6093 razy
Więcej w tej kategorii: « Nowy iPhone 5